Ana Sayfa | İletişim | Bilgi Edinme
16 Haziran 2019 Pazar | Saat : 17:43
Malatya II. OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı
Malatya II. OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı

Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet toplantısı Vali Mustafa Toprak’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya;Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet toplantısı Vali Mustafa Toprak’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı ve Vali Yardımcısı Abdul Kadir Duran, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çekirdek, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı ve Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ömür Karağaç ile Bölge Müdürü Vahap Erdem ile Müteşebbis Heyetinin diğer üyeleri katıldı.
 
Toplantıda, 2016 yılı sonu Denetim Kurulu raporu ve Yönetim Kurulu faaliyet raporu okunarak Yönetim ve Denetim Kurulunun ibrası gerçekleştirildi.
 
2017 yılı gelir ve gider bütçesinin de değerlendirildiği toplantıda Müteşebbis Heyeti, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin huzur hakları belirlenirken, Aidat, İçme Suyu, İnşaat Suyu, Atık su ve ruhsat düzenleme bedelleri de görüşülerek karara bağlandı.
 
Toplantı sonunda Vali Toprak, Malatya II. Organize Sanayi Bölgesi için alınan kararların ve kabul edilen bütçenin ilimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek toplantıdan ayrıldı.
 

Eklenme Tarihi : 18.1.2017 | Bu haber 988 defa okundu.